Kontaktai +370 5 242 2224    info@mikroreklama.lt    |    
Produktai
Turite klausimų?
Turite klausimu

Gaukite naujienas!

Gaukite naujienas tieisiai į savo elektroninį paštą. Būkite pirmieji!

Darbo laiko lipdukai


vardiniai_zenklaivardiniai_zenklai
  

Lipdukai, etiketiniai lipdukai, lipnios etiketės

„Mikro Reklama"  užsiima reklaminių lipdukų bei lipnių etikečių gamyba. Lipdukai ant įvairios plėvelės – baltos, spalvotos, permatamos, perforuotos, magnetinės, šviesą atspindinčios. Lipnios etiketės naudojamos labai plačiai ir jų galima rasti visose gyvenimo srityse.

Gera idėja! Lipdukai – labai pigu!

Jums reikia lipdukų? Kiek? Kokios formos? Mes atspausdinsim jums įvairiausios formos spalvotų lipdukų ekonomiškiausiu ir pigiausiu būdu. Mes spausdiname specialiu plačiaformačiu spausdintuvu ant vinilo, o paskuj išpjauna pagal kontūrą.

Gaminame nedidelius užsakymus


Reklaminiai lipdukai plačiaformatėje spaudoje

Plačiaformatės spaudos pagalba gaminami didelių matmenų lipdukai ant sienų, vitrinų, langų. Lipduko dydis nėra ribojamas ir gali padengti visą langą ar net automobilį.

Lipdukai ant transporto

Ypatingas dėmesys skiriamas lipdukams ant transporto. Ant automobilių paprastai klijuojamos trijų rūšių plėvelės: su skaitmenine spauda, ploteriuoti lipdukai iš spalvotos plėvelės, perforuota plėvelė ant mašinų langų. Lipdukai ant transporto ypač dėvisi dėl lauko sąlygų ir mechaninių poveikių, todėl rekomenduojame juos laminuoti.

Lipdukai ant grindų

Grindų grafikai yra skirti specialūs lipdukai su apsauga nuo mechaninių poveikių, t.y. grindų lipdukai apsaugoti ypač atspariu laminatu.

Fototapetai

Fototapetai spausdinami ant lipnios plėvelės ir klijuojami tiesiai ant sienos. Geros kokybės ir ryškių spalvų lipdukas ant sienos pagyvins bet kokį interjerą.

Magnetiniai lipdukai

Magnetiniai lipdukai dažnai matomi ant automobilių šonų, šaldytuvų ir kitų geležinių paviršių. Šio tipo lipdukai yra lengvai nuimami ar perklijuojami ant kito paviršiaus.

Lipdukai ant langų, durų, vitrinų

Darbo laikas, informacija apie akcijas, papildomi elementai skirti pritraukti kliento dėmesį. Visa tai gali puikiai tarnauti Jūsų verslui.

„Mikro Reklama"  gamina įvairių dydžių lipdukus bet kokiu tiražu. Paprastai gamyba užtrunka iki 14 dienų nuo galutinio maketo patvirtinimo (atlikimo terminas priklauso nuo tiražo).

Mūsų saloną rasite Vilniaus mieste, Savanorių pr 40. Kviečiame apsilankyti ir mes Jums parodysime įvairių medžiagų pavyzdžius bei pakonsultuosime įvairiais lauko reklamos klausimais. Be to, Jūs galėsite pamatyti gamybinį procesą savo akimis.

Pastoviems užsakovams taikomos nuolaidos.

Pažiūrėkite filmukus apie fantastines „Mikro Reklama"  skaitmenines spaudos galimybes. Mes spausdiname Roland DGA firmos spausdintuvu.

www.youtube.com/watch?v=HgE-9KSAFvs

www.youtube.com/watch?v=qNv3SprkHu0&feature=related

www.youtube.com/watch?v=pkI798UZ8wY